jest idealnym rozwiązaniem na to, aby wesele nie stało się przykrym wspomnieniem dla najmłodszych jego uczestników. Państwa uroczystość nie musi dla nich oznaczać siedzenia przy stoliku lub zabawy tylko ze swoimi rodzicami. Dzięki nam Wasze pociechy będą mogły we wspaniały sposób spędzić czas podczas tego wyjątkowego dla Was dnia, a ich rodzice bawić się swobodnie. Para młoda uniknie biegających dzieci podczas pierwszego tańca, a welon Panny Młodej nie będzie celem ataków „małych zdobywców”. Gwarantujemy, że dzieci zapamiętają Państwa ślub i wesele jako wyjątkowy dzień, to właśnie my pomożemy im cieszyć się Waszym szczęściem oraz bawić lepiej niż dorośli.

Przede wszystkim dlatego, że nasze animatorki przygotowywane są specjalnie pod kątem uroczystości weselnych. Malowanie twarzy, gry i zabawy, czy rysowanie to tradycyjny sposób spędzania czasu z dziećmi. My oferujemy więcej, zaangażujemy Wasze dzieci w zabawy weselne oraz postaramy się zapoznać je z klimatem i tradycjami uroczystości poprzez zabawę. Puszczanie baniek mydlanych, sypanie płatków róż czy konfetti w trakcie pierwszego tańca to tylko początek wspólnej zabawy. Doświadczenie w kontaktach z zespołami i djami pozwoli nam w odpowiednim momencie zaaranżować popularne kaczuszki i inne zabawy dziecięce, tak aby wszystkie pociechy były na sali i nic im nie umknęło. A to dopiero początek, bo przecież wspólnie z dziećmi można przygotować niespodziankę dla samej Pary Młodej, ale o tym Ciiiiicho sza...

bo w końcu to niespodzianka dla Was!

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.