Krótko o nas…

Weselne Przedszkole została stworzona z myślą o NAJMŁODSZYCH GOŚCIACH. Nasi animatorzy przygotowani są specjalnie pod kątem uroczystości weselnych.
Malowanie twarzy, gry i zabawy to tradycyjny sposób spędzania czasu z dziećmi. My oferujemy więcej – poprzez zabawę zapoznajemy NAJMŁODSZYCH z tradycjami oraz klimatem weselnym.
Zabawa to to co NAS łączy i zarazem wyróżnia !!!!

Przeprowadzamy animacje w języku polskim jak i angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim oraz hiszpańskim 😉 Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Każda z organizowanych przez nas animacji jest przygotowana specjalnie pod danego klienta. Zmieniamy codzienną zabawę w coś całkowicie niezwykłego w coś, po czym uśmiech z twarzy Dzieci i pozytywne wrażenia nie znikną długo.

CO NAS WYRÓŻNIA

Doświadczenie

Posiadamy 10 lat doświadczenia w zabawie z dziećmi.
Zarówno małymi jak i Dużymi 🙂

PROFESJONALIZM

Jesteśmy odpowiedzialnymi animatorami pracującymi z pasją. Wyróżnia nas nieograniczona kreatywność i empatia.

Bezpieczeństwo

Posiadamy przeprowadzone kursy pierwszej pomocy. Prócz frajdy dbamy również o bezpieczeństwo dzieci

ELASTYCZNOŚĆ

Mała przestrzeń na animacje nas nie ogranicza, duża nie stanowi problemu 🙂